Vietējās ziņas

 • Kādas rotaļlietas aktuālas meitenēm vecumā no 4 līdz 8 gadiem

  Rotaļlietu izvēle saviem bērniem reizēm var būt diezgan sarežģīts uzdevums, jo vecākiem grūti izsekot, kas aktuāls konkrētajā vecumā, kā arī rotaļlietu ražotāji visu laiku piedāvā kaut ko jaunu. Kādas rotaļlietas aktuālas meitenēm vecumā no 4 līdz apmēram 8 gadiem? Ko izvēlēties, ja gribat šāda vecuma meitenei sagādāt dāvanu? Lūk, daži ieteikumi.

 • Kur var atrast labāko reklāmu vai sludinājumus Saldū?

  Kur ražo saldās un gardās konfektes "Gotiņa"? Saldū. Kur top Druvas saldējums? Saldus novadā. Kura ir Latvijas saldākā pilsēta? Saldus. Kur tagad var atrast Saldus aktuālākos sludinājumus? Inovatīvajā digitālās sludinājumu portālā Dalder.lv.

 • Optibet sporta bārs – alternatīva ierastajām izklaides vietām

  Tuvojas piektdienas vakars un nedēļas nogale, un savā telefonā Tu saņem ziņu no draugiem – "Kur laižam?". Plāns ir skaidrs – nepieciešams satikties un atvilkt elpu no ikdienas darbiem, lai pēc tam atkal varētu uzsākt nākamo nedēļu ar jaunu sparu. Taču, ko darīt, ja šķiet, ka ierastās izklaides vietas jau ir apnikušas? Mums ir piedāvājums – Optibet sporta bārs. Ja tu šeit vēl neesi bijis, iespējams, domāsi, ka sporta bāri paredzēti tikai tiem, kas fano par sportu pie alus kausa, taču tā nebūt nav, un tāpēc turpini lasīt, lai uzzinātu, ko Optibet piedāvā.

 • Padomi, kā izvēlēties īstās dāvanas sievietei

  Dāvanu pasniegšana ir daļa no savstarpējo attiecību mākslas. Ar dāvanām mēs izpaužam savu attieksmi un uzmanību. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties pārdomātas dāvanas katrā dzīves situācijā. 

 • Auto līzings: viegli sasniedzams mērķis

  Sapņo par savu mašīnu, bet nevari atļauties jaunu auto no salona? Tad Tu esi vairākumā, jo automašīnu iegādes tendences Latvijā liecina, ka lietoti auto ir stabili pieprasīti un ieņem lielāko daļu no kopējā transportlīdzekļu skaita – 2017. gadā 70% no privātajiem auto bija 10 un vairāk gadus veci. Izvēloties par labu lietotam auto, var krietni samazināt pirkuma izmaksas, turklāt arī spēkratu ar nobraukumu var iegādāties kredītā. Uzzini, kā strādā auto līzings un kā atrast aizdevumu ar labākiem nosacījumiem!

 • Atpūta pēc garas darba dienas ir nepieciešama ikvienam

  Garas un nogurdinošas darba dienas beigās mēs nereti izjūtam aizkaitinājumu, sasprindzinājumu, stresu un vienlaikus arī nogurumu. Tieši tādēļ ir tik svarīgi atrast brīdi, kad apstāties ikdienas skrējienā un atvilkt elpu. Un dažreiz nav labāka veida, kā to izdarīt, izņemot satikšanos ar saviem draugiem un sirsnīgu izsmiešanos. 

 • Commodus apkures veikals Saldū – profesionālākā izvēle

  Publicitātes foto

  Mājokļa apsilde ir ārkārtīgi sarežģīts un komplicēts jautājums, jo apkures veidu parasti izvēlas visam mājokļa pastāvēšanas laikam. Šī lēmuma pieņemšanas laikā jāpārdomā gan pieļaujamo budžetu, gan ikdienas uzturēšanas izmaksas, mobilitāti, apkopes nepieciešamību un biežumu, apkures veidu analīzi un izmaksas, tāpat kā vēl daudzus citus ikdienā būtiskus jautājumus.

 • Kas pacientu sagaida zobu higiēnista kabinetā

  Publicitātes foto

  Zobu higiēnists ir viens no tiem veselības speciālistiem, kuru liela daļa cilvēku savā mūžā nekad nav apmeklējuši. Tam par iemeslu ir gan vājie zobu kopšanas paradumi, gan nepietiekama informētība par to, ko tad zobu higiēnists dara un kāpēc tas ir tik svarīgi.

 • Delikāta informācija jaunā informatīvajā portālā – dzīves pieredze, ar ko nākas saskarties ikvienam

  Publicitātes foto

  Dažkārt ir pārāk smagi, lai par to runātu, taču, dzīves gājumu ejot, šāda dzīves pieredze ir jāpiedzīvo ikvienam. Sabiedrībā par to nav pieņemts izteikties skaļi, kā arī līdz šim tam nav bijusi atvēlēta piemērota vieta publiskajā telpā. 

 • Kā Ziemassvētkos var palīdzēt interneta veikali?

  Foto: 1a.lv

  Gada nogale, svētku laiks. Un, kā būs pamanījuši saimnieciskākie un rosīgākie cilvēki – arī ārkārtīgi darbīgs laiks, kad tik daudz ir jāpaspēj – jāuzpoš māja, jāuzcep lieliskākā piparkūku mājiņa, jāsagatavo dzejoļi, jāiepriecina bērni ar adventes kalendāriem un galu galā jāsarūpē arī vislabākās dāvanas tuvajiem un mīļajiem.