Vietējās ziņas

 • Padomi, kā izvēlēties īstās dāvanas sievietei

  Dāvanu pasniegšana ir daļa no savstarpējo attiecību mākslas. Ar dāvanām mēs izpaužam savu attieksmi un uzmanību. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties pārdomātas dāvanas katrā dzīves situācijā. 

 • Auto līzings: viegli sasniedzams mērķis

  Sapņo par savu mašīnu, bet nevari atļauties jaunu auto no salona? Tad Tu esi vairākumā, jo automašīnu iegādes tendences Latvijā liecina, ka lietoti auto ir stabili pieprasīti un ieņem lielāko daļu no kopējā transportlīdzekļu skaita – 2017. gadā 70% no privātajiem auto bija 10 un vairāk gadus veci. Izvēloties par labu lietotam auto, var krietni samazināt pirkuma izmaksas, turklāt arī spēkratu ar nobraukumu var iegādāties kredītā. Uzzini, kā strādā auto līzings un kā atrast aizdevumu ar labākiem nosacījumiem!

 • Atpūta pēc garas darba dienas ir nepieciešama ikvienam

  Garas un nogurdinošas darba dienas beigās mēs nereti izjūtam aizkaitinājumu, sasprindzinājumu, stresu un vienlaikus arī nogurumu. Tieši tādēļ ir tik svarīgi atrast brīdi, kad apstāties ikdienas skrējienā un atvilkt elpu. Un dažreiz nav labāka veida, kā to izdarīt, izņemot satikšanos ar saviem draugiem un sirsnīgu izsmiešanos. 

 • Commodus apkures veikals Saldū – profesionālākā izvēle

  Publicitātes foto

  Mājokļa apsilde ir ārkārtīgi sarežģīts un komplicēts jautājums, jo apkures veidu parasti izvēlas visam mājokļa pastāvēšanas laikam. Šī lēmuma pieņemšanas laikā jāpārdomā gan pieļaujamo budžetu, gan ikdienas uzturēšanas izmaksas, mobilitāti, apkopes nepieciešamību un biežumu, apkures veidu analīzi un izmaksas, tāpat kā vēl daudzus citus ikdienā būtiskus jautājumus.

 • Kas pacientu sagaida zobu higiēnista kabinetā

  Publicitātes foto

  Zobu higiēnists ir viens no tiem veselības speciālistiem, kuru liela daļa cilvēku savā mūžā nekad nav apmeklējuši. Tam par iemeslu ir gan vājie zobu kopšanas paradumi, gan nepietiekama informētība par to, ko tad zobu higiēnists dara un kāpēc tas ir tik svarīgi.

 • Kā Ziemassvētkos var palīdzēt interneta veikali?

  Foto: 1a.lv

  Gada nogale, svētku laiks. Un, kā būs pamanījuši saimnieciskākie un rosīgākie cilvēki – arī ārkārtīgi darbīgs laiks, kad tik daudz ir jāpaspēj – jāuzpoš māja, jāuzcep lieliskākā piparkūku mājiņa, jāsagatavo dzejoļi, jāiepriecina bērni ar adventes kalendāriem un galu galā jāsarūpē arī vislabākās dāvanas tuvajiem un mīļajiem. 

 • Dokumentu tulkošana – no smieklīgiem pārpratumiem līdz notariālam apstiprinājumam

  ​Foto: Shutterstock.com

  Nereti ir nācies dzirdēt, ka jebkurš bilingvāls cilvēks varētu būt tulks vai tulkotājs un lieliski veikt šo darbu. Pirmajā brīdī šķiet, ka tā tiešām varētu būt – ja kādam no dzimšanas jau ir divas dzimtās valodas, kuras pārvalda labā līmenī, kāpēc lai dokumentu tulkošana nevarētu būt šāda cilvēka hobijs?

 • TOP 3 tendences, kā iekārtot telpu, kurā ierīkota kamīnkrāsns

  Foto: Precesdarbam.lv

  Ienākot telpā, kuru silda dzīva uguns, rodas mājīga un harmoniska izjūta. Kamīnkrāsnis izvietot interjerā ir radošs izaicinājums, jo visdrīzāk pārējie istabas priekšmeti būs jāpakārto krāsnij nevis otrādi. Uzziniet, kā izvietot to interjerā estētiski un praktiski!

 • Noderīgs ievads sieviešu apavu pasaulē: viss, kas Tev jāzina pirms jauna pāra iegādes!

  Foto: Pixabay.com

  Droši vien nav iespējams atrast sievieti, kura teiktu, ka viņai nav nepieciešami jauni apavi. Sieviešu zābaki, kurpes, sandales un desmitiem citu modeļu sagaida pircējas apavu veikalos. Kā izskatīties stilīgi, netērējot apaviem veselu bagātību? Atbilde ir – gudra iepirkšanās un pareiza apavu kolekcijas veidošana. Sieviešu apavi no glancēto žurnālu lappusēm, lai šoreiz paliek aiz muguras – mode mainās strauji, un impulsīvi nopirkti apavi bieži tiek uzvilkti tikai pāris reizes. Tā vietā vērts investēt apavos, kas apvieno kvalitāti un mūsdienīgumu.

 • Pirkumi un kredīti internetā – kas jāņem vērā, ja vēlies abus?

  Foto: Bigstockphoto.com / Deagreez

  Internets, šķiet, ir kļuvis par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu uz visiem laikiem. Ar tā palīdzību iespējams paveikt teju jebko – kultūras mīļiem internets sniedz iespēju jebkurā pasaules vietā redzēt iemīļotākās filmas un seriālus vai arī klausīties karstākos albumus; draugi un paziņas ar interneta palīdzību var sarunāties un redzēt viens otru arī tad, ja katrs atrodas savā planētas pusē. Taču internets lieti noder arī dažādu pirkumu veikšanai, jo, pirmkārt, iepirkšanās internetā ir ļoti ērta un izdevīga, kā arī, otrkārt, lai iegūtu nepieciešamo naudas apjomu, nav jādodas uz banku vai jāgaida algas diena – kredīti internetā ir mūsdienu realitāte. Taču kas jāņem vērā, ja kredītu vēlies izmantot pirkumiem internetā? Esam sagatavojuši trīs jautājumus, uz kuriem atbildot, Tev taps skaidrs, vai kredīts internetā neradīs vien liekas problēmas!