Vietējās ziņas

 • Kā Ziemassvētkos var palīdzēt interneta veikali?

  Foto: 1a.lv

  Gada nogale, svētku laiks. Un, kā būs pamanījuši saimnieciskākie un rosīgākie cilvēki – arī ārkārtīgi darbīgs laiks, kad tik daudz ir jāpaspēj – jāuzpoš māja, jāuzcep lieliskākā piparkūku mājiņa, jāsagatavo dzejoļi, jāiepriecina bērni ar adventes kalendāriem un galu galā jāsarūpē arī vislabākās dāvanas tuvajiem un mīļajiem. 

 • Dokumentu tulkošana – no smieklīgiem pārpratumiem līdz notariālam apstiprinājumam

  ​Foto: Shutterstock.com

  Nereti ir nācies dzirdēt, ka jebkurš bilingvāls cilvēks varētu būt tulks vai tulkotājs un lieliski veikt šo darbu. Pirmajā brīdī šķiet, ka tā tiešām varētu būt – ja kādam no dzimšanas jau ir divas dzimtās valodas, kuras pārvalda labā līmenī, kāpēc lai dokumentu tulkošana nevarētu būt šāda cilvēka hobijs?

 • TOP 3 tendences, kā iekārtot telpu, kurā ierīkota kamīnkrāsns

  Foto: Precesdarbam.lv

  Ienākot telpā, kuru silda dzīva uguns, rodas mājīga un harmoniska izjūta. Kamīnkrāsnis izvietot interjerā ir radošs izaicinājums, jo visdrīzāk pārējie istabas priekšmeti būs jāpakārto krāsnij nevis otrādi. Uzziniet, kā izvietot to interjerā estētiski un praktiski!

 • Noderīgs ievads sieviešu apavu pasaulē: viss, kas Tev jāzina pirms jauna pāra iegādes!

  Foto: Pixabay.com

  Droši vien nav iespējams atrast sievieti, kura teiktu, ka viņai nav nepieciešami jauni apavi. Sieviešu zābaki, kurpes, sandales un desmitiem citu modeļu sagaida pircējas apavu veikalos. Kā izskatīties stilīgi, netērējot apaviem veselu bagātību? Atbilde ir – gudra iepirkšanās un pareiza apavu kolekcijas veidošana. Sieviešu apavi no glancēto žurnālu lappusēm, lai šoreiz paliek aiz muguras – mode mainās strauji, un impulsīvi nopirkti apavi bieži tiek uzvilkti tikai pāris reizes. Tā vietā vērts investēt apavos, kas apvieno kvalitāti un mūsdienīgumu.

 • Pirkumi un kredīti internetā – kas jāņem vērā, ja vēlies abus?

  Foto: Bigstockphoto.com / Deagreez

  Internets, šķiet, ir kļuvis par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu uz visiem laikiem. Ar tā palīdzību iespējams paveikt teju jebko – kultūras mīļiem internets sniedz iespēju jebkurā pasaules vietā redzēt iemīļotākās filmas un seriālus vai arī klausīties karstākos albumus; draugi un paziņas ar interneta palīdzību var sarunāties un redzēt viens otru arī tad, ja katrs atrodas savā planētas pusē. Taču internets lieti noder arī dažādu pirkumu veikšanai, jo, pirmkārt, iepirkšanās internetā ir ļoti ērta un izdevīga, kā arī, otrkārt, lai iegūtu nepieciešamo naudas apjomu, nav jādodas uz banku vai jāgaida algas diena – kredīti internetā ir mūsdienu realitāte. Taču kas jāņem vērā, ja kredītu vēlies izmantot pirkumiem internetā? Esam sagatavojuši trīs jautājumus, uz kuriem atbildot, Tev taps skaidrs, vai kredīts internetā neradīs vien liekas problēmas!

 • Automašīnas apdrošināšana Tava auto nākotnei un Tavam sirdsmieram

  Publicitātes foto

  Dažiem automašīna ir ērts veids, kā pārvietoties, citiem – tā ir viņu lepnums, kuru ar smaidu uz lūpām nopētīt tikko pēc virsbūves ievaskošanas. Neatkarīgi no tā, kurai cilvēku grupai piederi Tu, automašīnas apdrošināšana ir gan svarīgs, gan neizbēgams pakalpojums. Tieši tādēļ IIZI apdrošināšanas speciālisti ir sagatavojuši ērtu pārskatu, lai Tu zinātu, kādas ir Tavas izvēles iespējas. Aiziet, noskaidro vairāk!

 • "VIA SMS" – risinājums, ja steidzami nepieciešama finanšu palīdzība

  Publicitātes foto

  Lai arī cik rūpīgi Tu plānotu ikdienu, dzīve mēdz sagādāt pārsteigumus. Gan plānotie, gan neplānotie notikumi nereti prasa papildu finanšu līdzekļus. Ja to nav, ir iespēja saņemt salīdzinoši ātru palīdzību pie nebanku kredītdevēja, ienākot www.viasms.lv.

 • Velosipēdi – ērtākais pārvietošanās veids pilsētā?

  Publicitātes foto

  Pārvietošanās iespējas pilsētā ir dažādas – sākot ar kājām un beidzot ar personīgo automašīnu. Taču velosipēdi, šķiet, ir viens no ērtākajiem veidiem, kā nokļūt uz nepieciešamo lokāciju, un tiem piemīt vēl virkne priekšrocību. Esi ieinteresēts? Ielūkojies turpmākajās raksta sadaļās!

 • Interneta veikals – ērtas iepirkšanās stūrakmens

  Publicitātes foto

  Vārdu salikums "interneta veikals" Tev noteikti nav svešs, vai ne? Taču – vai esi padomājis par to, kāpēc šis iepirkšanās veids ir ieguvis tādu popularitāti?

 • Kur pieejami B kategorijas kursi ar izdevīgākajiem nosacījumiem?

  Publicitātes foto

  Ja vēlies iegūt autovadītāja apliecību, kas ļauj pārvietoties ar vieglo automašīnu, B kategorijas kursi ir pamatu pamats – tajos iegūsi nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai kļūtu par pilntiesīgu ceļu satiksmes dalībnieku!