BK "Saldus" cieš sakāvi izbraukuma spēlē pret "Liepāja/Triobet"

Trešdien, 15.janvārī, BK "Saldus" piedzīvoja sāpīgu zaudējumu Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas izbraukuma spēlē pret Liepājas komandu "Liepāja/Triobet", kas ar 42 punktu starpību guva uzvaru pār saldeniekiem, spēles beigās panākot rezultātu 87:45.

Abām komandām šī bija jau trešā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās divās spēlēs abas komandas uzvaras bija dalījušas uz pusēm, panākumus svinot savu skatītāju klātbūtnē. Pirmajā abu komandu mačā Liepājā oktobra mēnesī pārāki bija liepājnieki, kuri izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 95:74. Toties nepilnu nedēļu atpakaļ abas vienības mērojās spēkiem Saldū, kur sensacionālu uzvaru izcīnīja Saldus komanda (60:67), tādējādi liepājniekiem sagādājot septīto neveiksmi sezonā.

LBL turnīra tabulā tomēr labākās pozīcijās atradās Liepājas basketbolisti, kuri ar izcīnītām 12 uzvarām 20 spēlēs atradās 5.vietā. Turpretim "Saldus" rēķinā bija astoņi panākumi 20 spēlēs un komanda bija ierindojusies 8.pozīcijā 12 vienību konkurencē, turpinot cīņu par play-off.

Spēli abas komandas iesāka ļoti līdzīgi un agresīvi, taču ceturtdaļas otrajā pusē pamazām sāka iezīmēties liepājnieku pārsvars, kas izpaudās arī uz rezultāta tablo – 21:9 par labu laukuma saimniekiem. Lai arī otrajā ceturtdaļā saldeniekiem izdevās nedaudz pietuvoties, tomēr dodoties lielajā pārtraukumā "Liepāja/Triobet" pārsvars bija 11 punkti – 33:22.

Mača lūzums notika trešajā un ceturtajā ceturtdaļā, kurā liepājnieki parādīja arvien lielāku pārsvaru. Pēc trijām ceturtdaļām liepājinieku pārsvars uz tablo vēstīja 28 punktus (61:33), taču spēlei beidzoties rezultāta starpība tika palielināta līdz 42 punktiem – 87:45.

BK "Saldus" rindās kā labākais spēlētājs ar 14 punktiem izcēlās Raimundas Danis.