BK "Saldus" piedzīvo jau ceturto zaudējumu pret Jēkabpils komandu

Sestdien, 8.martā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas kārtējā mačā Saldū tikās BK "Saldus" un BK "Jēkabpils" komandas. Šajā spēlē jēkabpiliešiem jau ceturto, noslēdzošo reizi izdevās gūt nesatricināmu uzvaru pār mājiniekiem, cīņai noslēdzoties ar Jēkabpils 10 punktu pārsvaru (81:71).

Rezultātu mačā atklāja BK "Jēkabpils", pirmajā minūtē izvirzoties vadībā ar 2:7. Turpmāk līdz pat pirmā ceturkšņa septītajai minūtei cīņa aizritēja līdzvērtīgi ar vadības maiņu pie minimāla punktu pārsvara, taču jau pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar viesu pārākumu (23:19).

Otrās ceturtdaļas pirmās trīs minūtes aizritēja punkts punktā, taču tam sekoja jēkabpiliešu astoņu punktu izrāviens, sasniedzot drošu 10 punktu pārākumu (36:26). Līdz puslaika beigām turpinājās sīva cīņa, tomēr joprojām izteiktā vadībā noturējās Jēkabpils komanda.

Gūto punktu izteiksmē rezultatīvāka trešā ceturtdaļa izvērtās Saldus komandai (16:17), kuri veiksmīgi izmantoja jēkabpiliešu mirkļa atslābumu. Tomēr, neskatoties uz īslaicīgo veiksmi laukumā, viesiem izdevās noturēt stabilu vadību ar 8 punktiem arī trešā ceturkšņa beigās (59:51)

Pēdējās 10 spēles minūtēs uzlabojās jēkabpiliešu cīņas spars. Agresīvo uzbrukumu rezultātā jēkabpilieši sasniedza lielāko vadību (+14) mača trešajā minūtē (71:57). Saldeniešu noskaņojums pēdējā savstarpējā cīņā bija kaujiniecisks, komanda spītīgi cīnījās pretī, samazinot pretinieku pārsvaru sestajā minūtē līdz +7 (51:44), taču ar to nepietika, lai uzvarētu spēles kopvērtējumā.

Pieredze pret neatlaidību atkal izrādījās pārāka. BK "Jēkabpils" ceturtajā mača aplī atkārtoti guva uzvaru pār LBL debitantiem – BK "Saldus" (81:71).