333 trasē pirmo reizi sacentīsies "Legend" automašīnas
![](http://img.pilseta24.lv/media/816x610/pilseta24-news-archive/11236/11236090.jpg)
Kā pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja sacensību rīkotāji, sacensību formāts būs līdz šim Latvijā nepieredzēts un līdzīgs kā "Legend" sacensību dzimtenē ASV – ovāla aplis ar obligātu džokera apļa veikšanu divas reizes. Braucējiem tas nozīmē sīvu cīņu par pozīcijām trasē un rezultātiem, bet skatītājiem aizraujošu sacensību vērošanu, kurā pārredzama ir visa trase ar regulāriem apdzīšanas manevriem.
Paredzēts, ka sacensībās piedalīsies braucēji no Krievijas, Ukraina, Gruzijas un Latvijas, tajā skaitā arī viens no Latvijas ātrākajiem autošosejas pilotiem Haralds Šlēgelmilhs un viņa Lamborghini komandas biedrs gruzīns Šota Abhazava.
Sacensību treniņbraucieni sāksies plkst.11.00, kvalifikācijas braucieni paredzēti plkst.12.15, bet sacensību braucieni – 13.15 un 14.15.
Visas dienas garumā Sporta kompleksā 333 sacensību apmeklētāji varēs ne tikai vērot sacensības, bet arī izmēģināt jaunās atpūtas un atrakciju iespējas, kuras īpaši iepriecinās bērnus, kā arī braukt ar īres kartingiem jaunajā kartinga trasē.
Ieeja pasākumā – bez maksas.