BK "Saldus" izdodas pārtraukt zaudējumu sēriju

Trešdien, 29.janvārī plkst.19.30, Saldū, BK "Saldus" veiksmīgi pārtrauca ieilgušo zaudējumu sēriju, ar rezultātu 89:84 uzvarot BK "Jelgava", pilsētas informācijas portāls Saldus24.lv uzzināja Latvijas Basketbola savienībā.

Saldenieki pēc janvāra sākumā izcīnītās uzvaras pār "Liepāja/Triobet" (67:60) bija zaudējuši jau četros mačos pēc kārtas (svētdien, 26.janvārī "Barons kvartālam" 77:82) – tāda neveiksmju sērija debitantus bija piemeklējusi otro reizi sezonā. Tomēr nu to izdevies labot, spraigā cīņā uzvarot kaimiņu komandu.

Spēles sākumā abu komandu sniegums bija līdzvērtīgs un pirmajās trīs ceturtdaļās BK "Jelgava" guva pakāpenisku pārākumu. Trešās ceturtdaļas beigās rezultāts neizskatījās cerīgs - 58:68 jelganieku labā. Tomēr, Saldus komanda laikam vēl vienam zaudējumam nebija gatava, tādēļ pēdējā ceturtdaļā apbrīnojami apsteidza pretiniekus, atguva zaudētos punktus un noslēdza spēli ar pārliecinošu uzvaru 89:84.

Abas komandas bija tikušās arī iepriekš. 2.oktobrī Saldū uzvarēja BK "Jelgava" (77:69), bet 6.novembrī Jelgavā pārāka bija "Saldus" komanda (73:70). Nu, ar rezultātu 89:84 atkārtoti pierādījies Saldus komandas pārsvars.

BK "Saldus" rindās kā labākais spēlētājs ar 26 punktiem izcēlās Mindaugas Stašys, bet  Raimundas Danis šajā spēlē guva 24 punktus.

BK "Jelgava" – BK "Saldus" 89:84 (20:23, 21:27, 17:18, 31:16)

BK "Saldus": Stašis 26, Danis 24, Buiķis 9, Pabērzs 8, Patmalnieks 7, Minchenko 6, Miezis 5, Pīternieks 2, Līcītis 2.

"Jelgava": Bricis 25, Krūmiņš 20, Dušelis 15, Silavs 6, Kanbergs 6, Čunda 6, Justovičs 4, Paegle 2.

Nākamo spēli BK "Saldus" aizvadīs jau svētdien, 2.februārī, Jēkabpilī, atkārtoti stājoties pretī BK "Jēkabpils" komandai.