Folkloras kopa "Medainis" Lieldienas svinēja Vācijā

Folkloras kopas "Medainis" dalībnieki Lieldienas šogad svinēja kopā ar latviešu ģimenēm viesmīlīgajā latviešu jauniešu dibinātās pašpalīdzības organizācijas "Daugavas Vanagi Vācijā" īpašumā "Bērzaine", pilsētas informācijas portālu Saldus24.lv informē folkloras kopas pārstāvji.

"Lielās dienas rītā, saulīti sagaidot, gavilējām 333 metru augstajā Bērzaines kalnā, krāsojām olas un veidojām rotājumus – saulītes. Gan pieaugušie, gan bērni aizrautīgi pucējās foto sesijai mūsu līdzi atvestajos tautas tērpos. Rotaļas, danči un dziesmas ieilga līdz pat pusnaktij. Latviešu skolas "Bērzainīte" skolotājai uzdāvinājām rotaļu burtnīcu "Rotaļu raksti", kas lieti noderēs darbā ar bērniem. Bērzaines ciemiņi varēs iepazīt Saldus novadu no mūsu dāvanām – grāmatām "Sveicināti Saldū!" un "Saldus novads", kā arī no informatīvajiem bukletiem par Saldu, tūrisma ceļvežiem un kartēm.
Bērzainē turpmāk ziedēs arī mūsu stādītie ceriņi, miķelīši un flokši no Latvijas," apraksta folkloras kopas pārstāvji.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)