Jūlija pēdējā nedēļas nogalē Saldū notiks gaisa balonu festivāls

Rīga, 2.jūl., LETA. 27.jūlijā un 28. jūlijā Saldū norisināsies viens no Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem - gaisa balonu festivāls "Saldus 2018". Šogad tajā piedalīsies gaisa balonu komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.

Šogad festivālā būs sastopamas ekipāžas ne vien no Latvijas, bet arī citām valstīm, līdz ar to apmeklētājiem būs iespēja priecāties par vēl neredzētiem un īpaši skaistiem baloniem, uzsver pasākuma rīkotāji.

Gaisa balonu festivāla abās dienās norisināsies ne tikai balonu lidojumi virs Saldus, bet programmā paredzēta arī degļu parāde (atkarībā no laika apstākļiem 27. vai 28. jūlijā ap plkst.23) un balonu spīdēšana (arī atkarībā no laika apstākļiem - 27. vai 28. jūlijā ap plkst. 23) dažādās Saldus vietās.

Festivāla laikā plānoti trīs gaisa balonu lidojumi virs Saldus – atkarībā no laika apstākļiem tie notiks 27. un 28. jūlijā. ap plkst.20 un 28. jūlijā - ap plkst.7.

Kā norāda festivāla organizatori, visi pasākumi norisināsies tikai labvēlīgos laika apstākļos, turklāt arī pasākumu norises laiki var mainīties. Tādēļ apmeklētāji aicināti sekot līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā "www.saldus.lv" un Saldus novada pašvaldības aģentūras "Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs" kontos sociālajos tīklos "Facebook" un "Twitter".

Gaisa balonu festivālu "Saldus 2018" rīko Saldus novada pašvaldības aģentūra "Saldus TIKS centrs" un SIA "Forte PR".