Labākās "Elvi" darbinieces atpūšas Paņevežā

Publicitātes foto
Publicitātes foto

"Noslēdzot mazumtirgotāja "Elvi" darbinieku konkursu "Savējie par savējiem", 23. un 24.martā Edīte Bite (Ķekava), Sarmīte Kvēpa-Pupše (Ezere, Saldus novads), Sandra Ozola (Liepāja) un Kristīne Lakotkina (Ceraukste, Bauskas novads), kas kļuva par labākajām "Elvi" darbiniecēm 2014.gadā, baudīja mierpilnu atpūtu SPA viesnīcā Paņevežā, Lietuvā," pilsētu informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informē Laila Vārtukapteine, SIA "Elvi Latvija" komercdirektore.

"Labākā darbinieka konkursu "Savējie par Savējiem" organizējam jau trešo gadu pēc kārtas, katrā veikalā "Elvi" nosakot un apbalvojot aizvadītā gada labāko darbinieku. Savukārt par īpašu centību un attieksmi pret darbu vienmēr godinām "Elvi" kolēģus, dāvājot kopīgu atpūtu," skaidro Vārtukapteine.

Kvēpa-Pupše, kas par pārdevēju veikalā Ezerē strādā jau 11 gadus kopš tā atvēršanas, atzīst: "Ceļojums uz Paņevežu bija lieliska atpūta no ikdienas, kurā smēlāmies jaunu pieredzi un emocijas. Turklāt tā bija iespēja iepazīties ar "Elvi" kolēģēm, kas strādā citos veikalos "Elvi" – gan lielākos, gan mazākos, un viņu darba ikdienu."

"Mums ir liels lepnums, ka veikalos "Elvi" strādā cilvēki, kas ar savu attieksmi un darbu uzrunā "Elvi" pircējus, radot viņiem vēlmi atgriezties mūsu veikalos atkal un atkal, kā arī iedvesmo un grūtākā mirklī atbalsta citus "Elvi" kolēģus," pateicas Vārtukapteine, papildinot, ka vairāki kolēģi labākā darbinieka titulu saņem jau otro vai pat trešo gadu pēc kārtas. "Tas nozīmē, ka pircēji ir iecienījuši veikalus "Elvi" un uzticas mūsu piedāvātajai kvalitātei un servisam."