Neaizmirstama vecpuišu ballīte – 8 uzdevumu un tērpu idejas

Vecpuišu ballīte ir viens no tiem dzīves notikumiem, ko vairums cilvēku piedzīvo tikai vienu reizi, tādēļ ir svarīgi šo pasākumu padarīt neaizmirstamu un aizraujošu. Tā, lai, skatoties atpakaļ, ar smaidu un nostalģisku nopūtu varētu teikt: “Ehh, jā, tie gan bija laiki…” Kā padarīt šo pasākumu patiesi atmiņā paliekošu? 8 klasiski un neparasti vecpuišu ballītes uzdevumi un dažas tērpu idejas sagaida tevi turpinājumā!

Vecpuišu ballīte bez īpaša tērpa = vienkārša pasēdēšana
Daļa no vecpuišu ballītes šarma slēpjas tieši tērpos. Tipiskā tērpu noskaņa – seksīgs + smieklīgs. Daži tērpu varianti ietver vecpuiša ieģērbšanu: 

 • stilizētā līgavas tērpā, pārējiem ballītes dalībniekiem velkot stilizētus līgavaiņa uzvalkus vai līgavas māsu kleitas;
 • princeses tērpā, pārējiem dalībniekiem ģērbjoties “normāli” (vai gluži pretēji – vecpuisis kā Sniegbaltīte, bet pārējie vīrieši – kā rūķīši);
 • piepūšamā locekļa tērpā;
 • Supermena vai kāda cita supervaroņa tērpā;
 • seksīga pilota, Pamelas Andersones “Pludmales patruļas”, seksīgās medmāsiņas vai Hjū Hefnera tērpā;
 • Borata peldkostīmā.

Jo smieklīgāk, jo labāk! Foršas kompānijas kostīmu idejas ietver ieģērbšanos dzīvnieku tērpos, SuperMario grupa + princese (vecpuisis) variāciju par augstākminēto Sniegbaltīti, satiksmes konusu tērpos, BDSM tēmas tērpos un vēl neskaitāmos citos variantos.

Gribi klasiku? Ieģērb vecpuisi svītrainā cietumnieka tērpā, “arestējiet viņu” no mājām, uzlieciet roku dzelžus, iesēdiniet ballītes busiņā un dodieties piedzīvojumos. Bet kādus uzdevumus likt pildīt vecpuisim?

1. Dārgumu medības
Ārkārtīgi daudzpusīga un universāla aktivitāte, ko iespējams pielāgot jebkāda tipa vecpuisim. Dulla vecpuišu ballīte, sirojot pa bāriem? Katrā no apmeklēt plānotajiem bāriem (iepriekš vienojoties) iedod bārmenim vēstuli ar uzdevumiem, kurus, vecpuisim veiksmīgi izpildot, kompānija saņem pirms pasākuma dienas apmaksātus dzērienus (visbiežāk – šotus) un skaidras norādes vai mīklainus mājienus, kur atrodas nākamais bārs – pieturas punkts.

Miermīlīga vecpuišu ballīte ģimeniskam romantiķim? Izveido pieturas punktus pārim nozīmīgās vietās (iepazīšanās vieta, pirmais skūpsts, pirmais randiņš, mīļākais restorāns u.tml.). Ja nepieciešams, sadarbojies ar līgavu, noskaidrojot, kas ir šīs nozīmīgās vietas.

Lai arī šī aktivitāte prasīs nopietnu sagatavošanos jau savlaicīgi iepriekš, tas, viennozīmīgi, ir to vērts.

2. Pārsteigums topošajai sievai un izdarīts labs darbiņš
Turpinot par miermīlīgajiem romantiķiem – jauks uzdevums topošajam vīram, kurš izvēlējies savu vecpuišu ballīti svinēt vienas pēcpusdienas garumā, vakarā atgriežoties mājās pie topošās sievas, un kura dzīves uzskats ir “mums visiem jārūpējas vienam par otru un jāpalīdz, kā vien spējam”. Uzdevums ir vienkāršs:

 • atrast kādu senioru/-i, kas tunelī, parkā vai uz ielas tirgo ziedus (vislabāk, ja paša/-s lasītus);
 • nopirkt pilnīgi visus ziedus (parasti tie ir ziedu pušķīši);
 • atstāt pārdevējam/-ai vismaz tikpat lielu dzeramnaudu, par kādu summu nopirkti ziedi;
 • nopirktās puķes vecpuišu ballītes noslēgumā aizvest mājās un uzdāvināt mīļotajai.

Šādi vecpuisis būs gan iepriecinājis topošo sievu, gan sarūpējis senioram/-ei iespēju doties mājās savlaicīgi un nepalikt bez vakariņām vai nepieciešamajiem medikamentiem.


Foto: Pexels.com

Šo uzdevumu var papildināt arī ar senioru pašu audzēto/lasīto gardumu iegādi – mellenes, gailenes, zemenes, lācenes –, sievietēm patīk ne tikai ziedi, bet arī garšīgi paēst!

3. Striptīza nodarbība
Tipiska vecpuišu ballīte nav iedomājama bez seksualitātes iepīšanas pasākuma programmā, tāpēc erotiski vecpuišu ballītes uzdevumi ir teju vai pasākuma klasika. Parasti tas ir striptīza kluba apmeklējums ar mērķi izbaudīt dejotāju šovu. Tomēr šoreiz pagrieziet situāciju otrādi un visi kopā dodieties uz striptīza nodarbību – topošajam vīram taču jāiemācās, kā efektīvi iepriecināt un uzkurināt savu sievu, ne tā? Sarūpē smieklīgus, striptīzam piemērotus tērpus visiem ballītes dalībniekiem un metieties karsti humoristiskā piedzīvojumā!

4. Šopings rūpēs par sievieti
Nereti vecpuišu ballīte ietver arī topošo vīru neērtās situācijās nostādošus uzdevumus. Šo varētu nosaukt par potenciāli neērtu uzdevumu, kas vienlaikus sagatavos topošo vīru rūpēm par savu sievu un parādīs, cik labi viņš viņu pazīst.

Nav noslēpums, ka menstruācijas mēdz būt ārkārtīgi sāpīgas un nervus postošas. Vecpuiša uzdevums – nopirkt “menstruāciju grozu”, kas sastāv no:

 • sieviešu higiēnas produktiem (paketes, tamponi, menstruālā piltuve u.tml.);
 • sāpju mazināšanas līdzekļiem (pretsāpju medikamenti, termofors, piparmētru tēja, vannas sāls siltai vannai u.c.);
 • mēnešreižu laika našķi (saldējums, šokolāde, kaltētas zivis, vīnogas, Reeses konfektes, čipsi, frī kartupeļi – šis būs lielais pārbaudījums, cik labi topošais vīrs pazīst savu mīļoto).

Lai noskaidrotu “pareizās atbildes”, būs “jāintervē” līgava. Kā to izdarīt? Ja tev pašam nav tik atvērtas attiecības ar līgavu, sarunā, ka kāda viņai tuva draudzene noskaidro atbildes un nodod tās tev.

Aktivitātes rezultāts – nedaudz nokaunējies vecpuisis (cik zināms, vairums vīriešu nejūtas ērti iegādāties sieviešu higiēnas produktus), apčubināta topošā sieva un, ļoti iespējams, uzlabotas pāra attiecības nākotnē, jo vīrs zinās, kā parūpēties par sievu mēneša īpašajā laikā.

5. Nošarmē pārdevēju – saņem atlaidi
Ja vecpuisis nav gana piedzīvojumu kārs, dulls un humoristisks, lai piekristu uz iepriekšējo uzdevumu, to var adaptēt, dodoties pārtikas produktu šopingā. Tas ir kā nerakstīts likums – vecpuišu ballīte vienmēr piestāj pārtikas veikalā.

Pirms pasākuma izveido iespējami dīvainu iepirkumu sarakstu, kas pārdevējai dotu iemeslu “skatīties ar šķību aci” uz vecpuisi. Vecpuiša uzdevums – iegādāties visus sarakstā esošos produktus un pie pirkuma apmaksas mēģināt nošarmēt kasieri, lai saņemtu papildu atlaidi pirkumam.

6. Izbrauciens ar elektrokartingiem
Ātruma un adrenalīna mīļotājs būs sajūsmā par šādu vecpuišu ballītes aktivitāti. Lai padarītu to vēl aizraujošāku, izbraucienus veiciet sacensību manierē, bet pirms tam veiciet derības, liekot vecpuisim paredzēt, kurš no ballītes dalībniekiem ierindosies kurā vietā, sasniedzot finiša taisni. Par katru nepareizi uzminēto braucēju vecpuisim pienākas “sods”. Kāds? Nu, piemēram, viens peintbola šāviens mērķa lomā.


Foto: GUNSnLASERS.lv

7. Peintbols
Vecpuišu ballīte tipiski piestāj arī peintbola laukumā. Šeit varēsiet izpausties gan pilnvērtīgā peintbola mačā, gan tikpat labi kā vecpuiša “soda” izpildes vietā par katru nepareizi uzminēto elektrokartingu sacensību pareģojumu vai nepareizi atbildēto jautājumu par topošo sievu.

8. Lāzertags
Vecpuišu ballītes uzdevumi var būt arī tik pat aizraujoši kā peintbols, bet tajā pašā laikā absolūti nesāpīgi. Ja topošajam vīram patīk pašaudīties, bet negribas zilumus, lieliska alternatīva ir lāzertags: peintbols, bet bez ķēpīgām krāsām un sāpēm. Komanda pret komandu, ķīlnieka (vecpuiša) atbrīvošana, karoga spēle vai kāds cits variants – lāzertaga instruktors varēs ieteikt un novadīt ballītes dalībnieku vēlmēm piemērotāko spēles scenāriju. Zaudētāju komanda 10 reizes piepumpējas pēc katra zaudētā mača!

Ja jānoorganizē aktīva vecpuišu ballīte, bet tev pašam nav ne laika, ne zināšanu, kā to izdarīt, sazinies ar GUNSnLASERS komandu! Peintbols, reball, lāzertags, elektrokartingi – profesionālas, aizraujošas un atmiņā paliekošas ballītes ir garantētas! Nekavējies, piesaki savu vecpuišu ballīti jau tagad!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu