Optibet sporta bārs – alternatīva ierastajām izklaides vietām

Tuvojas piektdienas vakars un nedēļas nogale, un savā telefonā Tu saņem ziņu no draugiem – "Kur laižam?". Plāns ir skaidrs – nepieciešams satikties un atvilkt elpu no ikdienas darbiem, lai pēc tam atkal varētu uzsākt nākamo nedēļu ar jaunu sparu. Taču, ko darīt, ja šķiet, ka ierastās izklaides vietas jau ir apnikušas? Mums ir piedāvājums – Optibet sporta bārs. Ja tu šeit vēl neesi bijis, iespējams, domāsi, ka sporta bāri paredzēti tikai tiem, kas fano par sportu pie alus kausa, taču tā nebūt nav, un tāpēc turpini lasīt, lai uzzinātu, ko Optibet piedāvā.

Vēdera priekiem
Kas gan ir izklaide, ja tajā neietilpst arī garda maltīte un dzērieni? Optibet sporta bārs no vairākām citām izklaides vietām atšķiras ar to, ka šeit pieejams daudz plašāks piedāvājums nekā tikai dzērieni un uzkodas. Draudzīgais un profesionālais apkalpojošais personāls parūpēsies par to, lai tu nejustos izsalcis, piedāvājot izvēlēties otro ēdienu, piemēram, liellopa gaļas burgeru, grilētu vistas fileju, cūkas ribiņas un daudz ko citu. Tāpat pieejamas arī dažādas uzkodas, salāti, zupas un deserti. Optibet sporta bāra mājaslapā vari atrast ēdienkartes ar piedāvājumu katrā no adresēm. Tāpat šeit iespējams aplūkot arī dzērienu sortimentu, galdiņu plānu un redzēt telefona numuru, pa kuru veikt rezervāciju, lai vakars ar draugiem būtu izdevies. 

Rīgas, Jūrmalas un Jelgavas iedzīvotājiem un viesiem
Ja dzīvo kādā no iepriekš minētajām vietām, to tuvumā vai arī drīzumā kopā ar draugiem plānojat doties braucienā uz Rīgu, Jūrmalu vai Jelgavu, tad noteikti ir vērts iegriezties kādā no Optibet sporta bāriem! Rīgā tie atrodami četrās vietās:
• Kr.Barona ielā 108;
• Dzelzavas ielā 17;
• Lubānas ielā 113a;
• Arēnā Rīga (tiek atvērts sporta pasākumu laikā).

Jūrmalā Optibet sporta bāru atradīsi Jomas ielā 61, savukārt Jelgavā – Pasta ielā 51/2. Pirms dodies uz kādu no sporta bāriem, iesakām mājaslapā pārbaudīt darba laiku.

Sporta pārraides katrai gaumei
Ikvienam ir skaidrs, ka primārā sporta bāru funkcija ir nodrošināt iespēju patīkamā vidē vērot dažādas sporta pārraides un sacensības. Optibet par to ir parūpējušies, izvietojot katrā sporta bārā vairākus ekrānus, un uz katra no tiem vari skatīties atšķirīgas sacensības, piemēram, basketbolā, futbolā, tenisā, boksā un citos sporta veidos. Jebkuras spēles vērošana vienmēr ir jautrāka un aizraujošāka, ja vari to darīt kopā ar citiem entuziastiem un līdzjutējiem. Pārtraukumos varat kopīgi apspriest redzēto, un, iespējams, dienas beigās būsi sev ieguvis jaunus draugus!

Optibet sporta bārs ir īstā vieta, ko apmeklēt, ja tev svarīgs komforts, patīkama atmosfēra, lieliska apkalpošana, plašs ēdienu piedāvājums un pāri visam, protams, sports!