Saldū vairāki vietējie uzņēmēji nolēmuši dibināt savu biedrību

Rīga, 16.sept., LETA. Saldū vairāk nekā desmit vietējie uzņēmēji nolēmuši apvienoties uzņēmēju klubā un nodibināt savu biedrību, aģentūrai LETA pastāstīja būvniecības uzņēmuma "MKR Group" īpašniece Kristiāna Ābola.

Patlaban uzņēmēji gatavo dokumentus biedrības reģistrēšanai Uzņēmumu reģistrā, sacīja Ābola. 

Viņa stāstīja, ka ka līdz šim Saldus novada pašvaldība uzņēmējus informējusi par jau paveikto un pieņemtajiem lēmumiem, bet viņi vēlētos iesaistīties pašvaldības attīstībā ar savām idejām, kā arī ietekmēt lēmumus, jo par atsevišķiem jautājumiem uzņēmējiem esot atšķirīgs viedoklis. 

Kā stāstīja Saldus novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Šteina, Kurzemes biznesa kluba pasākumā pārrunāta uzņēmēju biedrību pieredze citās pašvaldībās. Pēc viņas paustā, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts (LZP) atzinīgi novērtējis Saldus uzņēmēju vēlmi dibināt uzņēmēju klubu. 

Zusts uzskata, ka ar uzņēmējiem ir izveidojusies ļoti laba un produktīva sadarbība, jo jau patlaban reizi mēnesī pašvaldības vadība ar uzņēmējiem pārrunā novada un uzņēmēju aktualitātes. 

Vienlaikus novada mērs ir pārliecināts, ka biedrības nodibināšana veidos vēl ciešāku uzņēmēju un pašvaldības sadarbību. Tā nodrošinās ātrāku, precīzāku informācijas apmaiņu, kā arī veicinās uzņēmēju iesaisti novada attīstības plānošanā un lēmumu pieņemšanā.