Banner 980x90

Ziemas čempionātā jāšanas sportā pieaugušo konkurencē uzvar Ģirts Bricis

Publicitātes foto
Publicitātes foto
Sporta centra "Kleisti" slēgtajā manēžā 20. un 21.martā notika Latvijas Ziemas čempionāta trešais, izšķirošais posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā.

Kā pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja LJF Preses dienests, kausi un medaļas tika pasniegti sportistiem sešās konkurencēs, un par uzvarētāju kopvērtējumā pieaugušo grupā kļuva Ģirts Bricis.

Sacensību galvenajā maršrutā ar 135 cm augstiem šķēršļiem pamatdistanci bez soda punktiem veica četri sportiskie pāri. Pārlekšanā uzvaru izcīnīja Ģirts Bricis ar zirgu Carlord (RJSK "Sport de Lux") – 0 s.p./39,81 s. Otro vietu ieguva Dainis Ozols ar Cristal (LPJSK) – 0/39,86. Trešajā vietā ierindojās Kristaps Neretnieks ar For Fan (JJS) – 10/52,57. Sacensību kopvērtējumā līdz ar to pieaugušo konkurencē (vērtējot divus labākos rezultātus no trim) čempiona titulu izcīnīja Ģirts Bricis, otro vietu ieguva Maira Leja (JJS) un trešais bija Dainis Ozols.

Uzvarētājs pieaugušo konkurencē Ģirts Bricis: "Ziemas čempionāta kopvērtējumā uzvaru jau ceturto gadu pēc kārtas. Šogad čempionāta noslēgums bija interesants. Pārlekšanā man, Dainim Ozolam un Kristapam Neretniekam bija ātri zirgi. Vēl interesantāk būtu bijis, ja saīsinātajai distancei kvalificētos arī Maira Leja, Andis Vārna un Aleksandrs Šakurovs. Pārlekšanā startēju pirmais, tādēļ ļoti neriskēju, un izvēlējos jāt vidēji ātri, bet, neskatoties uz to, tomēr uzvarēju."

Uzvarētāja junioru un jauno jātnieku konkurencē Sabīne Siliņa: "Pirmo gadu startēju šajā vecuma grupā, un konkurence ir sīvāka, citi jātnieki ir daudz pieredzējušāki. Tāpēc bija jādomā pie katra pagrieziena, lai veiktu to precīzi un maksimāli saīsinātu līnijas. Bija grūti, taču zirgs labi klausīja, un tas, ka uzvarēju, liecina, ka man jau izdevies adaptēties šajā konkurencē. Sākums ir labs, tātad ir bijusi laba iepriekšējā sagatavotība."

Uzvarētāja bērnu konkurencē Laura Luīze Leinerte: "Man patika starti visos trīs ziemas čempionāta posmos. Zirgs bija labi sagatavots, par ko paldies maniem treneriem. Arī pati biju ļoti noskaņojusies un koncentrējusies startiem, tāpēc arī izdevās izcīnīt uzvaru.

Uzvarētāja konkurencē ar 6/7 gadus veciem zirgiem Kristīne Egle: "Uzvaru kopvērtējumā izcīnīju ar Cincinatti Z, ar kuru otrajā posmā ieguvu pirmo vietu, pirmajā posmā biju otrā, bet tagad sasniedzām ceturto rezultātu. Domāju, ka tas ir vērā ņemams panākums, jo zirgs stabili startēja visos posmos, kas arī bija šī ziemas čempionāta mērķis."

Uzvarētāja konkurencē ar līdz 5 gadus veciem zirgiem Linda Josta: "Izcīnīt uzvaru nebija viegli, jo šogad piecgadniekiem bija spēcīga konkurence. Taču kopvērtējumā ieguvu pirmo vietu, lai gan trešajā posmā neizdevās tik labs starts. Startēju pavisam ar trim jaunzirgiem, un esmu priecīga par kopējo rezultātu, jo salīdzinoši nesen strādāju ar šiem zirgiem."

Uzvarētāja amatieru konkurencē Irina Grase: "Starts ziemas čempionātā izdevās ļoti labi, esmu priecīga par sava zirga kondīciju un izcīnīto uzvaru. Prieks arī par interesantu maršrutu, kur jātnieki varēja pārbaudīt savas prasmes, jo pastāvēja vairāki varianti, kā veikt distanci no viena šķēršļa līdz otram. Tas ir raksturīgs Ivo Miķelsona veidotajiem maršrutiem, un jātniekiem tā ir laba iespēja padomāt. Esmu gandarīta arī par plašo konkurenci."

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)