Vietējās ziņas

 • Pārventas poliklīnika aicina darbā medicīnas māsu

  Pārventas poliklīnika AICINA DARBĀ MEDICĪNAS MĀSU 

 • Kurzeme – tās tradicionālie ēdieni

  Liga Eglite /flickr.com

  Kurzeme mums visiem zināma ar tās garo jūras piekrasti, mūžīgajiem, skarbajiem vējiem, šalcošiem priežu mežiem, šarmantām pilsētām un dziļām tautiskajām tradīcijām. Jāpiemin arī paši kurzemnieki – cilvēki, kas ir atturīgi, tomēr ārkārtīgi lepojas ar savu valsti un Kurzemes sakoptajām, skaistajām pilsētām.

 • No idejas līdz gataviem vārtiem

  Īpašuma aprīkošana ar vārtiem ir atbildīgs solis, jo nepieciešams saprast, kādi vārti ir vajadzīgi, ar kādu aprīkojumu, cik lieli, jāizlemj, kur tādus iegādāties. Privātmājās un industriālos īpašumos aktuāli ir gan teritoriju vārti, gan garāžu vārti, gan industriālā tipa vārti. 

 • Askona – labākie matrači jūsu gultai

  Kas ir miegs? Iespējams, vissvarīgākais faktors, kas ietekmē mūsu veselību un skaistumu. Lai mēs vienmēr būtu veseli un noturīgi pret stresu, mums ir jāguļ pietiekami ilgi. Tādā ziņā miegs ir līdzvērtīgs maltītei un dzeramajam ūdenim. Tā nudien nav greznība! 

 • Putekļu sūcēji un to apkope – kas biežāk tiek aizmirsts

  Foto: Pixabay.com

  Cīņā pret putekļiem labākais un efektīvākais ierocis ir putekļu sūcējs. Šobrīd tirgū putekļu sūcēji tiek piedāvāti katrai gaumei un maciņam, un nereti visi domā, ka vienīgās izmaksas, kas rodas pēc ierīces iegādes, veido tikai putekļu maisiņi, tāpēc izvēlas putekļu sūcēju ar konteineru vai ūdens filtru. Nav maisiņu – nav problēmu. Bet gluži tā nav. 

 • 6 naudas taupīšanas paradumi studentiem

  Neatkarīgi no tā, vai mācāties koledžā vai studējat augstskolā, pastāv liela iespēja, ka dzīvojat vai vismaz cenšaties dzīvot taupīgi, tāpēc svarīgi zināt par visiem studentiem pieejamajiem resursiem un privilēģijām. Lūk, septiņi paradumi, kas palīdz ietaupīt un "atgūt" kaut nelielu, bet daudziem ļoti būtisku daļu no savas naudas!

 • 8 veidi, kā uzņēmumā iespējams samazināt elektrības rēķinu

  Efektīva un gudra elektroenerģijas izmantošana ir aktuāla ne tikai tāpēc, lai samazinātu elektrības rēķinus, bet arī tāpēc, lai samazinātu planētas resursu nelietderīgu izmantošanu. Energoefektivitāte ir viena no pasaules valstu prioritātēm, risinot klimata pārmaiņas un samazinot cilvēka ietekmi uz dabu. Tāpēc piedāvājam iepazīties ar vairākiem veidiem, kā uzņēmums var taupīt elektroenerģiju.

 • Latvijā radītas rotas – pērc internetā NelaGems.com

  Mirdzošas Swarovski rotaslietas rada un tirgo internetā mūsu pašmāju rotu zīmols Nela Gems.

 • Kā uzņēmumam radīt labu pirmo iespaidu?

  Ikvienu uzņēmumu veido daudzi faktori – darbinieki, vērtības, vieta nozarē u.tml. Taču pirmo iespaidu klientiem, apmeklētājiem un darbiniekiem rada tieši uzņēmuma vizuālais veidols, jo īpaši telpas. Tīras, svaigas un plašas telpas rada patīkamu sajūtu. Un otrādi – tumsa, šaurība, slikts gaiss, netīra grīda pat visaugstākā līmeņa speciālistiem liks izskatīties pēc "kaktu kantora". Tādēļ šoreiz stāsts  par aspektiem, kas palīdz uzlabot vidi gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem.

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.