Vietējās ziņas

 • Kur pieejami B kategorijas kursi ar izdevīgākajiem nosacījumiem?

  Publicitātes foto

  Ja vēlies iegūt autovadītāja apliecību, kas ļauj pārvietoties ar vieglo automašīnu, B kategorijas kursi ir pamatu pamats – tajos iegūsi nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai kļūtu par pilntiesīgu ceļu satiksmes dalībnieku!

 • Skaistumam un veselībai noderīgas lietas

  Publicitātes foto

  Laba veselība un kopts ķermenis gādā ne tikai par labsajūtu, bet arī palīdz sasniegt iecerētos mērķus – gan darbā, gan privātajā dzīvē. Katru dienu kaut nedaudz laika veltot skaistumam un veselībai, rezultāts ilgi nebūs jāgaida. Tiesa, tas labāk veiksies, ja pa rokai būs piemēroti piederumi un ierīces. 

 • Lielākiem dzīves plāniem izvēlies naudas aizdevumu

  Publicitātes foto

  Vai Tev steidzami nepieciešama nauda nozīmīgāka pirkuma veikšanai un Tu sāc apsvērt ātro aizdevumu kā risinājumu? Patēriņa kredīts var būt piemērota izvēle Tavā finansiālajā situācijā.

 • Praktiska un pārdomāta mājsaimniecība sākas ar labiem traukiem

  Publicitātes foto

  Katrs, kas jau uzsācis patstāvīgu dzīvi, zina, cik daudz lietu pašā sākumā nepieciešams sarūpēt. Ikdienā jau nepamanām katru sīkumu, ko mājsaimniecībā lietojam, bet jūtam, ja mums kādas no šīm lietām trūkst. Visvairāk sadzīves priekšmetu tiek izmantots tieši virtuvē, tāpēc, gādājot traukus un citus mājsaimniecības piederumus, svarīgi izvērtēt, kas būs patiešām vajadzīgs un noderīgs un bez kā var iztikt.

 • Sporta klubs Teikā aktīvākai ikdienai

  Publicitātes foto

  Katrā no mums kaut reizi ir iezagusies doma uzsākt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, uzlabojot savu pašsajūtu ar sportiskām aktivitātēm. Lai šī doma realizētos un sniegtu patīkamu rezultātu, sākumā jāizprot savas vēlmes un mērķi. Tikai pēc tam ir īstais laiks doties uz sporta zāli.

 • Kādēļ  zvaigznes formas telts noma ir vispopulārākā?

  Publicitātes foto

  Telts noma izglābs ikvienu pasākumu, ko rudenī rīkojat brīvā dabā!  Netraucēs ne lietus, ne vējš, un Jums virs galvas būs patīkama sajūta. Ērts un arī vizuāli pievilcīgs risinājums ir zvaigznes formas telts noma.

 • Ātrie kredīti – aizņemies atbildīgi!

  Publicitātes foto

  Iemesli, kāpēc steidzami nepieciešamas papildu finanses, var būt dažādi – pietrūkst līdz algas dienai, neparedzēti ārsta apmeklējumi, steidzams pirkums vai kāds cits neplānots gadījums. Ātrie kredīti ir parocīgs risinājums, kad steidzami nepieciešama nauda. Vai tie var noderēt arī Tev?

 • Kāzu ielūgumi – svētku vēstnesis Jūsu tuviniekiem

  Publicitātes foto

  Ja līgavai kāzu plānošana sākas ar bildinājumu, tad viesi par gaidāmajiem svētkiem uzzina ar kāzu ielūguma palīdzību. Pat, ja gribat aicināt pavisam nelielu cilvēku skaitu, Jūsu tuvinieki būs priecīgi saņemt īpašu, skaisti veidotu un oriģinālu ielūgumu. Kāzu ielūgumi ir pirmais vizuālais mājiens uz svinību stilu, jo ielūgumi parasti tiek veidoti atbilstoši kāzu noskaņai. Atbilstošs kāzu ielūgumu dizains uzburs svētku noskaņu vēl pirms lielās dienas un patīkami satrauks gan izsūtītājus, gan saņēmējus.

 • Kā rīkoties, ja trūkst naudas nopietniem mērķiem? 

  Foto: Pixabay.com

  Nebaidies no tā, ka gadījušās īslaicīgas problēmas, jo nekas nevarēs palīdzēt tik ātri un efektīvi kā patēriņa kredīts. Kāpēc? Pavisam vienkārši – Tu būsi tas, kurš izlems, kā un kas notiks, tādēļ nebūs vilšanās un pārpratumu, viss notiek pēc klienta prāta un vēlmēm. Tu neesi viens šajā pasaulē, apkārt ir daudz iespēju atrisināt samilzušas problēmas vien dažu minūšu laikā – kurš gan negribētu izmantot šādu izdevību?

 • Vai ir pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi?

  Publicitātes foto

  Ja aizņēmums ir veikts un klients nav ievērojis aizdevēja noteiktos ātrā kredīta atdošanas termiņus, kredītvēsture tiek uzskatīta par sliktu jeb sabojātu – turpmāk ne tikai vairums aizdevēju atteiks nākamā kredīta izsniegšanu, bet būs nepieciešams laiks, lai kredītvēsture tiktu atzīta par labu. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams pie vairuma nebanku aizdevēju klientu finanšu drošības dēļ.