Ozirs, IK

Ozirs, IK

Brocēnu n., Brocēni, (Saldus, Jelgava, Tukums, Kuldīga), LV 3851 (Latvija)
+371 28663406 +371 28663406 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

IK “Ozirs” ir neliels uzņēmums, kas Latvijā darbojas jau 10 gadus un nemainīgi nodarbojas ar gaisa kondiconieru, siltumsūkņu, aukstumiekārtu tirdzniecību un montāžu.
Gadu gaitā esam krājuši pieredzi un zināšanas, lai varētu saviem klientiem piedāvāt pēc iespējas labākus un kvalitatīvākus produktus, kas sevi ir pierādījuši ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.

Pamatā piedāvājam Alpic Air, Mitsubishi Heavy Industries un Viessmann ražotos produktus, bet pēc klienta vēlmēm varam piedāvāt arī citu ražotāju produktus, kā piemēram Gree, Hisense, Samsung u.c..

Pakalpojumi

"Ozirs IK ir kondecionieru tirdzniecības un uzstādīšanas uzņēmums. Kondicionieri, kondicionieru uzstādīšana, montāža, aukstumiekārtas, aukstumiekārtu tirdzniecība, siltumsūķņi, siltumsūkņu uzstādīšana. Strādājam visā Latvijā. Pārsvarā piedāvājam produktus no MITSUBISHI, PUZER, ALPICAIR, VIESSMANN.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 28663406
E-pasts info@ozirs.lv
Mājaslapa http://www.ozirs.lv
Reģistrācijas numurs 48502012460

Darba laiks

  • Pirmdiena 8:00-18:00
  • Otrdiena 8:00-18:00
  • Trešdiena 8:00-18:00
  • Ceturtdiena 8:00-18:00
  • Piektdiena 8:00-18:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Kondicionieri, siltumsūkņi, saules kolektori, siltumsūkņi. Siltumsūknis. Gaisa siltumsūknis. Gaisa siltumsūkņi. Siltumsūkņu cenas. Siltumsūkņu montāža, garantija un apkope. Siltumpumpis. Siltumsūkņu sistēmas. Gaisa siltumsūkņu tirdzniecība, pārdošana, remonts. Mitsubishi gaisa siltumsūkņi. Toshiba siltumsūkņi un kondicionieri. Gaiss ūdens siltumsūkņi. Apkures iekārtas. Latvijā ražoti apkures katli. Apkures sistēmas. Apkures sistēmu tirdzniecība, montāža. Ūdens sūkņi. Saules kolektori. Saules kolektoru montāža. Saules baterijas. Garantija, apkope, saules enerģija, boileri, ūdens Boileri, saules kolektoru tirdzniecība, garantijas serviss, saules apkure, gaisa kondicionieri, kondicionieri, kondicionieru tirdzniecība, montāža, serviss, gaisa kondicionieri, kondicionieri, kondicionieru tirdzniecība, montāža, serviss. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija

Preču zīmes

MITSUBISHI
PUZER
ALPIC AIR
Viessmann