Siltumserviss Eko, siltināšana ar beramo vati

Siltumserviss Eko, siltināšana ar beramo vati

"Atvari" - 10, Zirņu pagasts, Saldus nov., LV-3853
+371 25553701 +371 25553701 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

Uzņēmums savus pirmsākumus ir uzsācis 2014. gadā. Pamatnozares, kurās uzņēmums specializējas, ir ēku siltināšana, izmantojot beramo vati. Arī pirtī, kā zināms, lielākais siltums ceļas uz augšu. Lai to tur arī noturētu, nevis izlaistu caur bēniņiem ārā, veicam ēkas siltināšanu ar beramajiem siltumizolācijas materiāliem. Ar beramo vati ir iespējams nosiltināt horizontālos bēniņus, jumtu slīpumus, vertikālās koka karkasa sienas un mūra sienu gaisa spraugas. Beramās vates priekšrocības, atšķirībā no lokšņu vates ir tāda, ka tā tiek iestrādāta, izmantojot speciālu iekārtu, kura to sairdina un no irdināmās iekārtas padod to pa cauruli līdz siltināmajai vietai. Izmantojot beramo vati, siltināšanas darbus var veikt ļoti ātrā laikā, un pats galvenais, ka pēc siltināšanas nepaliek gaisa spraugas, caur kurām izplūst siltajam gaisam, kā arī siltumizolācijas materiāli tiek aprēķināti maksimāli precīzi. Siltināšanas darbus veic kā privātmājām, tā arī daudzdzīvokļu mājām.

 

Šobrīd mūsu sadarbības lokā ir vairāku namu apsaimniekotāju kompānijas, kuras uztic mums veikt ēku siltināšanu daudzviet Latvijā. Siltināšanas darbus veicam visā Latvijas teritorijā.

Ieguvumi:

  • Beramās vates izmaksas un pakalpojuma izmaksas ir zemākas salīdzinājumā ar citiem siltināšanas veidiem, turklāt tai nav atgriezumu, kas padara tās iestrādi izdevīgāku.
  • Siltināšana ar beramo vati ir daudz ātrāka salīdzinājumā ar ruļļu vai lokšņu materiālu. Dienas laikā mēs varam nosiltināt līdz 200 m².
  • Salīdzinot siltināšanu ar lokšņu un ruļļu siltumizolācijas materiāliem, beramā vate veido nemainīgi lielu siltumizolācijas slāni bez spraugām, kā arī stingri nosiltina vietas ap dažāda tipa komunikācijām un jumta konstrukcijām, piemēram, jumta kopnēm, nodrošinot augstu siltumnoturību.
  • Daudzas beramās vates ir ugunsdrošas. Tām ir A1 klase, kas atbilst absolūti nedegošam materiālam.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 25553701
E-pasts kaspars@beramavate.lv
Mobilais tālrunis +371 27710818
E-pasts modris@beramavate.lv
Mājaslapa http://www.beramavate.lv/
Reģistrācijas numurs 40203398240

Atslēgvārdi

siltināšana ar beramo vati, mājas siltināšana, beramā vate, bēniņu siltināšana, koka karkasa ēku siltināšana, daudzdzīvokļu māju siltināšana, ekonomiska siltināšana, siltināšana ar ekovati, jumta siltināšana, celtniecības un remontdarbi, energoefektivitāte, isofloc, siltumserviss, siltināšana visā Latvijā ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija