Visas ziņas

 • Kas ir audžuģimene un kā par tādu kļūt?2

  Lai bērns pilnvērtīgi attīstītos, viņam ir nepieciešama ģimene, sapratne un, protams, mīlestība. Kļūstot par audžuvecākiem, ir iespējams palīdzēt kādam bērniņam, kurš palicis bez svarīgākā savā dzīvē – bez ģimenes.

 • Kā atsvaidzināt attiecības un atkal kļūt par laimīgu ģimenes pāri?

  Attiecības nedarbojas autopilotā – nereti ir jāpieliek pūles, lai tās būtu veiksmīgas, sakārtotas un laimīgas. Bieži vien pāri, kas jau ilgstoši ir attiecībās, ieslīgst rutīnā. 

 • 7 leģendāras grāmatas par mīlestību

  Par mīlestību ļoti daudz runā, bet vēl vairāk par to raksta. Lasot mīlas romānus, mēs reizēm varam gūt mierinājumu vai cerību, bet reizēm varam pat sadziedēt salauztu sirdi. Piedāvājam sarakstu ar septiņām labākajām un arī leģendārākajām grāmatām par mīlestību, kas kļuvušas par pasaules literatūras pērlēm. Tie ir neticami un ļoti skaisti mīlas stāsti, kas palīdzēs rast romantisku noskaņojumu ikdienas rutīnā.

 • Kā atpazīt viltus ziņas internetā?

  Katru reizi, kad mēs paņemam rokās savus viedtālruņus, ieslēdzam datorus un atveram internetu, mēs saskaramies ar milzīgu informācijas daudzumu – video, rakstiem, hipersaitēm, attēliem –, kas stāsta mums par notiekošo apkārt. Diemžēl ne visa informācija, kas atrodama interneta plašumos, ir patiesa.

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • 6 neparasti muzeji Latvijā

  Muzeji pilda ļoti svarīgu un sabiedrībai nozīmīgu funkciju – kultūras mantojuma saglabāšanu, pārvaldīšanu un popularizēšanu. Latvijā ir ļoti daudz dažādu muzeju, kas piedāvā jaunu, unikālu un aizraujošu pieredzi. Bet kādi tad ir Latvijas neparastākie muzeji, kas varētu būt īsts jaunatklājums saviem apmeklētājiem? 

 • Attālinātais darbs: Kā plānot un paveikt darbu maksimāli efektīvi?

  Bez šaubām, viena no labākajām attālinātā darba priekšrocībām ir elastīgs darba grafiks un iespēja strādāt tādā veidā, kāds ir piemērots tieši tev. Tomēr katrai medaļai ir divas puses. Jo elastīgākas ir darba stundas, jo vairāk rodas nepieciešamība pēc stingra darba plāna izveides. 

 • 7 negaidītas profesijas, kas būs pieprasītas nākotnē

  Kamēr mēs apgūstam juristu, ekonomistu, atslēdznieku, pavāru un citas profesijas, ASV uzņēmējs Īlons Masks plāno nodrošināt cilvēku pārvadājumus uz Marsu, 3D printeri drukā cilvēku orgānus un ietekmīgākās pasaules valstis iegulda miljoniem dolāru robotu attīstībā. 

 • SIA "EK Sistēmas" – apgaismojums, elektromateriāli, vadības sistēmas1

  Tāpat kā dienas gaismai ir milzīga nozīme mūsu spējā uztvert apkārtējo pasauli, arī mākslīgais apgaismojums spēlē fundamentālu lomu ne tikai tajā, kā uztveram vidi, bet arī kā šajā vidē uzvedamies. Apgaismojums var iedarboties kā uz cilvēka emocionālo dabu, ietekmējot garastāvokli, tā uz praktisko, veicinot vai tieši pretēji – pazeminot mūsu darba spējas un veicamo uzdevumu kvalitāti. 

 • Kā vienkārši ikdienas ieradumi var uzlabot tavu dzīvi?

  Dažādi noderīgi ikdienas ieradumi var ievērojami uzlabot gan mūsu veselību, gan dzīvi kopumā. Kā zināms, jaunu ieradumu veidošana nav nemaz tik vienkāršs process – bieži vien tā aizņem diezgan daudz laika.  Neskatoties uz to, ka runa ir par ikdienas ieradumiem, tos ievērot katru dienu nav nepieciešams.