Mākslīgās skropstas izteiksmīgam acu skatienam

Izteiksmīgas skatiens un akcentēta acu zona ir sievietes vizuālā tēla viens no galvenajiem elementiem. Pievilcīgas skropstas palīdz veidot skropstu tuša, acu ēnas, laineri un citi dekoratīvās kosmētikas produkti. Arvien vairāk sieviešu izvēlas dabīgo skropstu alternatīvu – dažādas mākslīgās skropstas, kas acis padara izteiksmīgas arī bez ierastās dekoratīvās kosmētikas. 

Mākslīgās skropstas izvēlas dāmas, kuru dabīgās skropstas varbūt nav vizuāli tik izteiksmīgas; kurām ir alerģija no skropstu tušas vai vienkārši ir vēlme savam ārējam veidolam piešķirt izteiksmīgu akcentu. 

Mākslīgo skropstu likšana salonā ir jau ierasts pakalpojums, taču arvien vairāk sieviešu izvēlas šo procedūru veikt pašu spēkiem. Tas ir likumsakarīgi, jo daudzveidīgais mākslīgo skropstu un palīglīdzekļu klāsts, kā arī iedvesmojošie skaistuma blogeru video demonstrējumi vieš paļāvību par veiksmīgu iznākumu.

Šobrīd iespējams iegādāties ļoti kvalitatīvas, dabiska izskata, ērti lietojamas, noturīgas un acīm saudzīgas mākslīgās skropstas. Pieejamas gan garākas, gan biezākas skropstas, kā arī skropstas dažādos toņos un ar atšķirīgu atliekumu. Tāpat arī iespējams iegādāties skropstas ar sintētiskiem vai dabiskiem sariņiem. Mākslīgo skropstu priekšrocība – tās viegli uzlikt (vienīgi jāietrenē roka) un viegli noņemt, bez riska dabiskajām skropstām. 

Kādas skropstas izvēlēties?

Atkarībā no sariņu garuma un apjoma iespējams izvēlēties dažādus mākslīgo skropstu modeļus. Klasiskas skropstas. Akcenta skropstas. 2D skropstas – ar divkāršu apjomu. 3D skropstas – ar trīskāršu apjomu. Lai šie nosaukumi jūs nemulsina! Vispirms varat sākt ar klasiskām skropstām un jau pavisam drīz jūs atradīsiet savam tēlam vispiemērotākās.

Skropstu veidi

 • Līmējamās skropstas
  Pirms skropstu līmēšanas pārliecināties, ka acu plakstiņi ir tīri un sausi. Ja savas skropstas ir dabīgi taisnas, bez izliekuma, izmantojiet skropstu atliecēju. Izņemiet mākslīgās skropstas ar pinceti, ja nepieciešams, ar šķērēm tās saīsiniet. Uzklājiet līmi uz mākslīgajām skropstām un pagaidiet 30 sekundes, līdz līme nedaudz nožūst. Uzlieciet mākslīgās skropstas nedaudz virs dabiskās skropstu līnijas, piespiediet centrālo daļu ar pirkstiem, pēc tam nedaudz piespiediet malas.

  Ja dabīgās skropstas ir gaišas, tad pirms mākslīgo skropstu likšanas, tās var nokrāsot ar skropstu tušu.

  Mākslīgās skropstas ņem nost no centra, pēc tam attīra plakstiņu no atlikušās līmes ar kosmētikas noņēmēju.
 • Skropstas ar līmslāni
  Mākslīgās skropstas ar līmslāni – to precīzai un vieglai uzlikšanai izmanto pinceti. Uzlikšanu jāsāk no plakstiņa vidus daļas.
 • Magnētiskās skropstas
  Īpaši izstrādātais magnētiskais skropstu sakausējuma aplikators padara tās ļoti viegli lietojamas. Komplektā magnētiskais acu laineris. Uz plakstiņa ar to uzvelk līniju un uz tā liek mākslīgo skropsta aplikatoru (maliņu). Laineri parasti klāj divās kārtās, ļaujot tam nožūt. Apjomīgas skropstas bez ķīmijas, nekairina acis.
 • Skropstu pušķīši
  Iespējams iegādāties V un W veida skropstu pušķīšus. Tos līmē vai pievieno ar magnētisko aplikatoru starp dabīgajām skropstām.

  Kā lietot? Ar pirkstiem paņemiet (upper) magnētisko skropstu pušķīšu augšējo daļu un novietojiet tos uz dabīgajām skropstām pēc iespējas tuvāk plakstiņam. Ar aplikatoru paņemiet magnētisko skropstu stūru pušķīšu apakšējo daļu un uzmanīgi no apakšas tuviniet plakstiņam cik vien iespējams tuvu. Jūs varat tos izmantot vairāk nekā vienu reizi. Iegūst maigu skropstu izskatu.
 • Gatavie 3D pušķīši uz lentes. Īpaši tieva kājiņa perfektam rezultātam.
  Perfect Silk Lashes Eyelash Glue Primer – ievērojami uzlabot jūsu darba kvalitāti. Šī produkta mērķis ir radīt izturīgāku savienojumu starp dabiskām un mākslīgām skropstām. Jūs varat baudīt skaistas, garas skropstas 1–2 nedēļas ilgāk.

Profesionāla līmeņa mākslīgās skropstas, skropstu līmi un citus skaistuma produktus lietošanai mājās plašā klāstā var iegādāties 220.lv interneta veikalā. Izvēlieties produktus ar labām rekomendācijām izcilam rezultātam!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu