Banner 980x90

Seko līdzi sava auto nobraukumam!

Jureckis un Ko
Jureckis un Ko

Mēs visi zinām, ka pēc ražotāja norādītā auto nobraukuma mums ir regulāri jāveic zobsiksnas maiņa, eļļas un eļļas filtru maiņa, kā arī regulāri jāseko līdzi riepu nodilumam un protektora dziļumam, lai zinātu, kad ir pienācis laiks veikt riepu nomaiņu uz jaunām.

Mainīt vai nemainīt eļļu automātiskajā ātrumkārbā?
Diemžēl vēl aizvien daudzi nav informēti, ka arī automātiskajai ātrumkārbai ir jāveic regulāra eļļas nomaiņa. Šī situācija ir izveidojusies, jo automašīnu ražotāji izvēlas par šo jautājumu nerunāt, radot mītu, ka eļļa automātiskajā ātrumkārbā nav jāmaina un tā ir paredzēta visam ātrumkārbas mūžam. Daļa no mūsu klientiem pie mums vēršas vien tad, kad saskaras ar ātrumkārbas darbības problēmām. Dažreiz ir iespējams šīs problēmas novērst, veicot transmisijas eļļas nomaiņu, tomēr nereti ir gadījumi, kad ātrumkārbai ir radīti neatgriezeniski bojājumi un automašīnas īpašniekam nākas šķirties no neparedzēti lielas naudas summas, lai veiktu ātrumkārbas nomaiņu. Lai izvairītos no šādām, autovadītāja maciņam nepatīkamām, situācijām, iesakām veikt ātrumkārbas transmisijas eļļas nomaiņu ik pēc nobrauktiem 60 000 kilometriem. Regulāra automātiskās kārbas eļļas nomaiņa pagarinās ātrumkārbas mūžu un ļaus jums izvairīties no neparedzētām izmaksām, kas būs saistītas ar ātrumkārbas remontu vai nomaiņu. Ātrumkārbas nomaiņa nav lēts prieks, tādēļ aicinām ikvienu sekot līdzi nobraukumam un ik pēc 60 000 kilometriem doties uz autoservisu, lai veiktu eļļas nomaiņu. Arī pie mums Liepājā, autoservisā Jureckis un Ko, ir iespējams veikt automātiskās ātrumkārbas eļļas nomaiņu – piesakieties jau šodien, lai varētu braukt, bēdu nezinādami!

Zobsiksnas maiņa
Tie, kuru auto kaut reizi mūžā ir plīsusi zobsiksna, zina, ka tas var radīt ļoti dārgu un laikietilpīgu motora remontu, tādēļ vēlamies lieku reizi atgādināt – braukt ar zobsiksnu līdz pēdējam nav labākais veids, kā ieekonomēt naudu, jo zobsiksnas maiņa būs daudzas reizes lētāka nekā motora remonts vai sliktākajā gadījumā – motora nomaiņa.

 

Iegādājoties auto, ir jānoskaidro, kādu kilometrāžu ir noteicis ražotājs, pēc kuras auto ir jāveic zobsiksnas maiņa. Vidēji zobsiksnas maiņa ir jāveic pēc 100 000–200 000 nobrauktiem kilometriem atkarībā no auto modeļa. Ja iegādājaties lietotu auto, jūs nevarat būt drošs, vai auto oriģinālais rādījums patiešām atbilst patiesībai, tādēļ iesakām veikt zobsiksnas nomaiņu uzreiz pēc lietota auto iegādes, lai aiztaupītu sev liekus pārdzīvojumus un galvassāpes.
Neatkarīgi no nobrauktā kilometru skaita – ja jūsu auto izpūtējs pastiprināti izdala dūmus, tiek novērota nevienmērīga motora darbība, motora iekšpusē parādās tikšķoša skaņa, ir problēmas ar auto iedarbināšanu, pazeminās eļļas spiediens vai tiek novērotas eļļas noplūdes, noteikti neatlieciet autoservisa apmeklējumu, jo visas iepriekšminētās pazīmes norāda uz zobsiksnas nodilumu.

Auto salona apstrāde ar ozonu
Ja esat pieteicis savu auto uz tehnisko apkopi, zobsiksnas maiņu vai kādu citu remontdarbu veikšanu, iesakām pie reizes izmēģināt arī auto salona apstrādi ar ozonu. Salona apstrāde ar ozonu palīdzēs jums atbrīvoties no nepatīkamām smakām salonā, no kurām nav iespējams atbrīvoties pat pēc salona ķīmiskās tīrīšanas, kā arī iznīcināt baktērijas, kas mēdz savairoties automašīnas ventilācijas sistēmā. Īpaši pieprasīta auto salona apstrāde ar ozonu ir pēc lietota auto iegādes – veicot salona dezinfekciju, ir iespējams atbrīvoties no visām smakām, kas gadu gaita ir uzkrājušās auto salonā. Ja jūsu auto iepriekšējais īpašnieks ir smēķējis auto salonā, jums ir bērni vai mājdzīvnieki, kas regulāri piegružo automašīnu vai izlej tajā dzērienus, auto salona apstrāde ar ozonu būs ideāls risinājums, kā atgriezt mašīnai jauna auto smaržu vien 2 stundu laikā! Auto salona dezinfekciju ar ozonu iesakām veikt vismaz reizi gadā, nodrošinot jūsu auto salonā labvēlīgu mikroklimatu.

 

Liepājā auto salona apstrādi ar ozonu ir iespējams veikt autoservisā Jureckis un Ko. Piesaki savu auto apstrādei ar ozonu jau šodien!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu