Vietējās ziņas

 • Eleganti auskari ar Swarovski kristāliem

  Eleganti auskari ir rotas, kā sievietes kolekcijā nekad nevar būt par daudz. Īpaši, ja šie auskari ir ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem. Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas rada mirdzošus un elegantus sudraba auskarus ar krāsainiem Swarovski kristāliem.

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Kvalitatīvs ledusskapis – lielisks veids, kā ietaupīt naudu ziemas laikā

  Ziema šogad ir izdevusies – īsta ziemas pasaka! Tiesa, rēķini par apkuri nemaz nav pasakaini. Un, ņemot vērā to, ka situācija pasaulē ir gandrīz kritiska (arī globālā ekonomikā), mums visiem jāpiedomā, kā ietaupīt naudu. Mūsdienīgs ledusskapis ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu ne tikai ziemas laikā.

 • Lauku māja ar pilsētas ērtībām

  Mājai, kas atrodas ārpus pilsētas, labs un arī materiāli diezgan izdevīgs risinājums ir ierīkot kanalizācijas sistēmu ar septiķi, kas darbojas uz nosēdu principa, bez elektrības, bez baktērijām. Nav nepieciešama nepārtraukta uzraudzība un aktīva lietošana. Notekūdens hermētiska septiķa iekšienē nosēžas trijos nodalījumos un pēc tam paštecē tiek novadīts speciāli tam paredzētā infiltrācijas jeb drenāžassistēmā.

 • Mēneša kontaktlēcas – kas jāzina par kopšanu un lietošanu

  Ja redzes traucējumu koriģēšanai ikdienā izvēlas izmantot kontaktlēcas, tad visbiežāk priekšroka tiek dota tieši mēneša kontaktlēcām, jo tas ir ekonomiskākais risinājums – viens lēcu pāris var tikt izmantots 30 dienas. Tomēr mēneša kontaktlēcas nozīmē arī to, ka daudz vairāk uzmanības jāpievērš lēcu pareizai lietošanai un kopšanai, lai acu veselība netiktu apdraudēta. Ja vienas dienas kontaktlēcas vakarā atliek vienkārši izmest atkritumos, tad ar mēneša kontaktlēcām ir nedaudz sarežģītāk. 

 • Jādezinficē ne tikai rokas, bet arī mobilie telefoni

  Vairāku valstu pētījumu dati liecina, ka vīrusi un baktērijas diezgan ilgi spēj izdzīvot uz dažādām virsmām. Šķiet, ka pašreizējā situācijā cilvēki jau ir iemācījušies kārtīgi mazgāt rokas pēc sabiedrisko vietu apmeklēšanas un mazāk pieskarties sejai. Tomēr ne visi vēl ir iemācījušies dezinficēt ierīces, ko mēs turam rokās simts reižu dienā un bieži pieliekam klāt sejai – mobilie telefoni. Eksperti iesaka viedierīces – telefonus, datorus, planšetdatorus – laiku pa laikam tomēr dezinficēt.

 • Pārventas poliklīnika aicina darbā medicīnas māsu

  Pārventas poliklīnika AICINA DARBĀ MEDICĪNAS MĀSU 

 • No idejas līdz gataviem vārtiem

  Īpašuma aprīkošana ar vārtiem ir atbildīgs solis, jo nepieciešams saprast, kādi vārti ir vajadzīgi, ar kādu aprīkojumu, cik lieli, jāizlemj, kur tādus iegādāties. Privātmājās un industriālos īpašumos aktuāli ir gan teritoriju vārti, gan garāžu vārti, gan industriālā tipa vārti. 

 • Askona – labākie matrači jūsu gultai

  Kas ir miegs? Iespējams, vissvarīgākais faktors, kas ietekmē mūsu veselību un skaistumu. Lai mēs vienmēr būtu veseli un noturīgi pret stresu, mums ir jāguļ pietiekami ilgi. Tādā ziņā miegs ir līdzvērtīgs maltītei un dzeramajam ūdenim. Tā nudien nav greznība! 

 • Putekļu sūcēji un to apkope – kas biežāk tiek aizmirsts

  Foto: Pixabay.com

  Cīņā pret putekļiem labākais un efektīvākais ierocis ir putekļu sūcējs. Šobrīd tirgū putekļu sūcēji tiek piedāvāti katrai gaumei un maciņam, un nereti visi domā, ka vienīgās izmaksas, kas rodas pēc ierīces iegādes, veido tikai putekļu maisiņi, tāpēc izvēlas putekļu sūcēju ar konteineru vai ūdens filtru. Nav maisiņu – nav problēmu. Bet gluži tā nav.